Klip Çekimi Fiyatları ve Prodüksiyonları

Profesyonel Klip Çekimi Fiyatları neye göre değişmektedir?

Klip çekimi fiyatları çekim yeri ve ekipmanlara göre değişmektedir. Aşağıdaki fiyatlara göz atabilir veya beğendiğiniz, istediğiniz klibin örneğini info@ftastudyo.com adresimize göndererek teklif alabilirisiniz.

Greenbox Stüdyomuzda Klip Çekimi:

FTA Greenbox Stüdyoda klip çekimleriniz 4K kamera ile yapılmaktadır. Arka fona istediğiniz background uygulanmaktadır. Romantik yada underground. 5 saat stüdyoda klip çekimi ve post prodüksiyon bedeli 3500 TL’den başlamaktadır.

Greenbox/Beyaz Stüdyo/Dış Mekan (Seçilecek Tek Mekan kullanımı)Greenbox/ Beyaz Stüdyo/ Dış Mekan-(Seçilecek Max İKİ Mekan)Greenbox/ Beyaz Stüdyo/ Dış Mekan (max 3 mekan dahildir)
Mini Ekip Orta EkipGeniş Ekip
4K UHD Kamera - Sony A7R3-Ronin M4K UHD Kamera - Sony A7R3 - Steadycam-Slider-Drone4K Cine-ALEXA PLUS-Drone-Panther Şaryo
Mini IşıkPro IşıkCine Işık
AfterEffects -SAfterEffects-MAfterEffects-L
Post ProdüksiyonPost ProdüksiyonPost Prodüksiyon
ColorColorColor
5 saat çekim10 saat çekim15 saat
Stüdyoların kullanımı dahildir. Dış mekan ücretli ise hariçtir.Stüdyoların kullanımı dahildir. Dış mekan ücretli ise hariçtir.Stüdyoların kullanımı dahildir. Dış mekan ücretli ise hariçtir. 2 dansçı dahildir.
Jenaratör isteğe bağlı ayrıca kiralanır.Jenaratör isteğe bağlı ayrıca kiralanır.Jenaratör isteğe bağlı ayrıca kiralanır.
9500 TL + KDV12500 TL + KDV29.500 TL + KDV

Dış Mekanda Klip Çekimleri

Tek mekanda 5 saatlik klip çekimi ve post prodüksiyonu 9500 TL’den başlamaktadır. Aşağıdaki kliplerimiz örneklerdir.

Stüdyomuzdaki klip çekimleri;

Diğer işleri izlemek için burayı tıklayınız.

Bize ulaşmak için  05332525691 info@ftastudyo.com

Bilgi;

Kliplerinizi nerede yayınlayacağınıza göre klip çekimleriniz yapılmaktadır. TV ve sinema filmi ve dizileri de çeken bir ekip olarak şunu belirtelim ki internet üzerinden yayınlayacağınız bir klip için 6K  – 8K çekim yapmak klibiniz için gerekli değildir ve kalitesini etkilemeyecektir.

Klibinizi birçok farklı mekanda çekmeniz de sizin için avantaj değildir. Hatta şarkınızın ön plana çıkmasını engelleyebilir. Unutmayın; Candan Erçetin bile tek mekanda hatta sadece tek bir sandalye üzerinde çektiği klip ile izleyicileri tarafından keşfedilmiştir. Bir çok mekanda birçok dansçı ile çekilen ama 100 izlenmeye bile ulaşamamış binlerce şarkı vardır. Dikkatli olun. Kaliteli ve duyguyu ön plana çıkarabilen klipler ve klip çekimleri vazgeçilmeziniz olmalıdır.