Dijital Etkinlik Canlı Yayın Hizmeti ve prodüksiyonu

Kurumsal dijital etkinlikler pandemi döneminde ön plana çıktı. Greenbox Stüdyoda dijital etkinlik ve canlı yayın hizmeti FTA Stüdyo’nun öncelikli hizmetlerinden biri oldu. Otellerde de online etkinlikler için greenbox kurulumu ve canlı yayın hizmetimiz de başladı.

Dijital Etkinlik Canlı Yayın Paketi

FTA Greenbox Stüdyo Canlı Yayın Hizmeti içerisinde 3D Background, sahne tasarımı jenerik, intro, outro, ara kapak, alt bantlar gibi grafi çalışmaları, az sonra çalışmaları, 4 kameraya kadar reji, eş zamanlı sunum yayını, canlı telefon bağlantıları, açık yada sadece şirket çalışanlarına yönelik yayın gibi hizmetlerimiz bulunuyor.

Simitrik İnternet Hizmeti

Dijital etkinliklerinizin canlı yayın sırasında takılmadan aktarılabilmesi çok büyük önem taşır. Fiber internet, süperbox gibi hatlar o gün o bölgede internet sağlayıcının hattı yoğun kullanılıyorsa büyük risktir ve canlı yayınlar için yetersiz kalabilmektedir. Çözümü canlı yayınlar için kimsenin bağlanamayacağı, sadece size özel hattan yayın yağılan özel bir hattır. Bu hattı size FTA Stüdyo olarak sunuyoruz. Simetrik internet alt yapımız mevcut.

Dijital ve Online Etkinlikler İçin Hijyenik Stüdyo

Pandemi şartlarına tamamen uyan FTA Stüdyo’nun toplamı 200 m2’dir. Alt katında 2 ayrı dinlenme ve makyaj alanı, üst ara katlarında da dinlenme ve ofisler bulunmaktadır.

Greenbox çekim alanı 9,5 x 5,5 metredir. Yüksekliği 5 metredir. Çekim mesafesi 6 metredir. İstediğiniz zaman randevu ile gelerek ziyaret edebilirsiniz.

Baştan söyleyelim çok büyük stüdyolarda çekim yapmanın daha güvenli olduğunu düşünüyorsanız o biz değiliz. Yalnız küçük bir hatırlatma; ne kadar büyük kontrolü ve temizliği o kadar zor;)

Bizim stüdyomuz her çekimden önce dezenfekte edilmektedir.

Camlarımız açılabilmektedir.

Çekim alanında maskesiz ve galoşsuz kimse bulundurmamaktayız. Stüdyo dışında sigara içme yerimiz mevcuttur.

İsteğe bağlı olarak çekim öncesi stüdyomuzda hızlı tanı kitleri ile testler yapılabilmektedir.

Ekibimizin HES kodlarını çekim öncesi size iletmekteyiz. Sizlerden de HES kodlarınızı çekim öncesi istemekteyiz.

Canlı Yayın Reji Ekibi

Dijital etkinlik canlı yayın rejimiz 4 kameraya kadar çıkabilmektedir. Prompter kullanma imkanınız bulunmaktadır.

Canlı yayın reji ekibimizde ise isteğinize bağlı olarak yönetmen, görüntü yönetmeni, teknik yönetmen, ışık şefi ve ses operatörü, asistan bulundurulmaktadır.

Offline ve Online Çekimler Birleştirilerek Yayın Yapılabiliyor mu?

Evet bu imkanınızda FTA Stüdyo’da mevcut. Çekimleri dijital etkinliğin yayın tarihinden önce yapabilir, kurgulayabilir ve canlı yayın günü canlı imiş gibi verebiliriz. Online etkinliğinizin bazı bölümleri canlı olabilir. Aralarında geçişler yapılabilir.

Yayında Oyunlar Oynatabilir Miyiz?

Evet. HTML5 formatlı her oyun oynanabilir. Yeterki bize yayına yansıtmak için linkini verin.

Aynı Anda İki Yerden Yayın Yapılabilir mi?

Evet, Bu da mümkün. Hatta isterseniz tüm hijyenik önlemleri almış ekibimiz CEO’nuzuni Genel Müdürünüzün evine gidebilir, mini bir greenbox stüdyo set’up’ı kurabilir. Stüdyomuzdaki kişi aynı ortamda gibiymiş gibi karşılıklı bile konuşabilir!

Dijital Etkinlik Canlı Yayın Konseptleri Oluşturuyor Musunuz?

Tabiki. İster TV programları konseptleri, ister sahnede Oscar töreni, İster Sahnede konuşmalar. Her ley mümkün. Siz ne istediğinizi söyleyin yeter.

HAZIR SANAL STÜDYO BACKGROUDLARI VAR MI ELİNİZDE?

Olmaz mı? Tabiki var. Editlenerek sizler için kullanıma hazır.

OTELDE GREENBOX KURULUMU

Otellerde canlı yayın için greenbox kurulumu 1 saat ile 5 saat arası sürmektedir.

REFERANSLARINIZ;

Bizler 15 yıl televizyon canlı yayınları yapmış bir ekibimiz. Star TV, ATV, Kanal D, NTV hem sanal stüdyoyu hem de gerçek mekanları deneyimlediğimiz kanallar.

Kurumlar derseniz;

Pegasus, IBM, Cisco Webex, TEGEP, Artım Bilişim, ICG Uluslararası Konferansları ve birçok turizm ve organizasyon şirketini yazmamız yeterli olur diye düşünüyoruz.

Daha fazla bilgi ve teklif için mail atabilir yada bizi arayabilirsiniz;