Kiralık greenbox aksesuar ve malzemeleri

Kiralık greenbox aksesuar ve malzemelerimiz neler?

Muhakkak ki Kiralık greenbox aksesuar ve malzemeleri işinizin daha büyüleyici olmasını sağlar. Sihir ve illüzyonu video ve fotoğraf çekimlerinize ilave ettiğinizde çıkan sonuca inanamazsınız. En geniş kiralık greenbox aksesuar ve malzemeleri FTA Stüdyo’da bulabilirsiniz. İstediğiniz malzeme bizde yoksa hemen temin edebiliriz. Bizi aramanız yeterli.

 

Kiralık greenbox aksesuar ve malzemeleri fiyatlarımız

Greenbox Koşu Bandı Yürüyüş Bandı
70 TL
Greenbox koşu bandı çekimlerinizde kişilerin uzun yol yürümesi, uzun koşular yapması gerektiğinde kısaca stüdyo yada fonların yetmeyeceği alanlarda sizin kurtarıcınız olacaktır. Stüdyomuza özeldir. Sadece stüdyoda kullanılabilir.
Greenbox Döner Platform
35 TL
Greenbox Döner platform gerek kişi gerekse ürün çekimlerinde çok gerekli bir malzemedir. Steadycam etkisi ile kişinin yada ürünün kendi etrafında sarsıntısız bir şekilde 360 derece dönmesini sağlar. FTA Stüdyoda kullanılabilir.
Greenbox Merdiven
35 TL
Greenbox tırmanma platformu 3 merdiven, yürüyüş alanı ve 3 basamak daha şeklinde zirveye doğru tırmanış için yapılmıştır. Tabi şatoya, binanın üst katına, zirveye tırmanna konseptleri için de kullanılabilir.
Greenbox Kıyafet
35 TL
Greenbox çekimlerinizde hayaletler dolaşsın, kimse görmeden ürünler etrafta dolaşsın, havada cisimler uçuşsun, görünmeyen güçler şaalar yapsın istiyorsanız greenbox kıyafetlere ihtiyacınız var demektir.

 

Kiralık greenbox koşu bandı: 100 TL

 

Kiralık greenbox kıyafet M Likralı: 50 TL

Kiralık Greenbox kıyafet

Kiralık greenbox döner platformlar:

 

Kiralık greenbox merdiven:

Basamaklı platform    : 50 TL

Büyük platform: 50 TL

Küçük platform: 35 TL

Kiralık greenbox aksesuar ve malzemeleri örnekleri

Greenbox’ımızda çekilen işler için buraya , Greenbox Stüdyomuz için buraya tıklayarak videoarı seyredebilirsiniz.
Döner platformun nasıl kullanılacağını merak ediyorsanız işte size örnek;