Greenbox Çekim ve Prodüksiyon

Greenbox Çekim ve Prodüksiyon

Greenbox çekim ve prodüksiyon uzmanlık gerektirir. Hem greenbox hem de beyaz screen stüdyolarımızı kiralayabilirsiniz. Ayrıca isteğe bağlı ek hizmetlerimiz de mevcut. Background keyleme, dijital efekt, after effect ile düzenleme, color, teknik ekip, yerinizde stüdyo kurma gibi hizmetlerimiz mevcut.

Greenbox Keyleme Hizmeti ve Post Prodüksiyonu ( Yeşil Ekran Silme ve Background Yerleştirme)

Profesyonel teknik ekip ve ekipman kiralama hizmetinden yararlanabilir aynı zamanda kurgu hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Ancak başka bir yerde çekilmiş görüntülerinizi de kurgu ekibimize teslim edebilirsiniz.

Evet, After Effect kullanıyoruz

Premier, After Effect, Da Vinci kullandığımız programlar arasındadır. İster bizim stüdyomuzda ister başka stüdyoda çekim yapmış olun greenbox keyleme yani yeşil arka planı temizle ve isterseniz background yerleştirme işlemlerini FTA Stüdyo’da sunmaktayız.

İstediğiniz dijital efekt ve color işlemlerini de uygulayabiliriz. Fiyat verebilmek için görüntülerinizi görmemiz gerektiğini lütfen unutmayın.

Size özel greenbox, beyaz, siyah, gri fon stüdyo kurulumu

Şirketinize, sahaya yada projelerinizin bulunduğu başka bir alana sizin için özel olarak kurulum yapabiliriz. Yeşil, siyah, gri, beyaz fonlar, profesyonek ışık, 4K kamera, lensler, ses sistemi, mikrofonlar ve diğer tüm stüdyo ekipmanlarımız ile gelebiliriz. İsterseniz ekibiniz ile isterseniz ekibimiz ile çekimlerinizi yapabilirsiniz.

Profesyonel Çekim-Set Ekibi Kiralama

Yönetmen, görüntü yönetmeni, kamera, ses, ışık ekibinin yanısıra kuaför ve makyöz, çay-kahve servis elemanı desteği de alabilirsiniz.