İnternetten Canlı Yayın Hizmeti, Prodüksiyonu ve Stüdyosu

FTA Stüdyo Canlı Yayın Hizmeti

Stüdyomuzda canlı yayın hizmeti sadece o yayına özel olan simetrik internet ile sunulmaktadır.Yani şöyle düşünün stüdyomuzda bir internet santrali var. 4 kameraya kadar canlı yayın yapılabilmektedir. İsterseniz greenbox’ta isterseniz gerçek dekor, isterseniz beyaz fonda canlı yayına çıkabilirsiniz.

Neler Canlı Yayınlanabilir? 

Canlı söyleşiler, Web konferansları, Şirket sunumları, Eğitim ve öğretim, Kickstarter ve yatırımcı güncellemeleri, e-spor müsabakaları canlı olarak çoklu kameralar ile yayınlanabilir.

Nerede Yayın Yapabilirim?

Stüdyomuzda yada istediğiniz mekana gelerek canlı yayın yapabiliriz. Uzaktan konukları yayıma bağlayabiliriz.

Profesyonellik katın

Dışarıdan konuk bağlantısı alabilir, hazırlanan özel isim bantları, özel grafikler ile yayınız son derece profesyonel görünür.

Canlı yayın arasına yayındayken göstermek istediğiniz video, fotoğraf, slayt gibi materyaller ekleyebilirsiniz.

Canlı Yayın Platformları

Skype, Youtube, facebook, twitch, vimeo, dlive gibi canlı yayın platformlarının yanısıra zoom, livestream, IBM, Microsoft Teams, Google Cloud, Xsplit, web konferans siteleri, kendi web siteniz gibi istediğiniz platforma yayını vererek izlenebilirsiniz.

Canlı Ses Sistemi 

Profesyonel mikrofon ve ses mikserleri ile sesiniz net olarak duyulur.

Greenbox canlı yayını

Greenbox’ta sizi istediğiniz ortama taşıyarak canlı yayınlar yapabiliriz.

Kayıt

Canlı yayın sonrası kaydınızı size teslim edebiliriz.

Unutmayın!

Canlı yayınlarda önemli olan profesyonel cihazlar ile çıkış yaparak yayınınızın donmaması için internetinizin elverdiği ölçüye anlık uyum sağlayan yayınlar yapabilmektir.

Profesyonel canlı yayının avantajları

Yüksek performanslı gerçek zamanlı video/ses yakalama ve karıştırma, sınırsız sahnelerle; özel geçişlerle kesintisiz geçiş yapabilirsiniz.

Görüntü maskeleme, renk düzeltme, chroma/renk anahtarı gibi video kaynakları için filtrelere sahip olursunuz.

Gürültü filtresi, gürültü bastırma ve kazanç gibi kaynak başına filtreleri olan sezgisel ses karıştırıcısı. VST eklenti desteği ile tam kontrolü ele alırsınız.

Sahneler arasında geçiş yapmak, yayınları veya kayıtları başlatmak/durdurmak, ses kaynaklarını kapatmak, bas konuş gibi hemen hemen her tür eyleme sahip olursunuz.

Stüdyo Modu, sahneleri ve kaynakları canlı yayına başlamadan önce önizlemenizi sağlarız. Sahnelerinizi ve kaynaklarınızı ayarlar veya yenilerini oluşturur ve izleyicileriniz onları görmeden önce mükemmel olduklarından emin olursunuz.

05332525691

info@ftastudyo.com